İzmir Gezilerinde Minibüs kiralama hizmetlerinizde çözüm ortağınız.

Türkiye'nin tarihi ve turistik yerlerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa ve uzun süreli tüm turlarınıza istenilen her koltuk sayısın da Otobüs, Midibüs, Minibüs ve Vip araçlar vermekteyiz

İzmir Minibüs Kiralama hizmetlerinde son model araçlarımızla profesyonel ve eğitimli şoförlerimizle, gezi tur, taşımacılık hizmetlerinizde Menlik Turizm yanınızda.

Turgutlu Minibüs Kiralama hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile Menlik Turizm ihtiyaçlarınızı çözüm sunmaktadır. Turizm Otobüs Kiralama, İzmir Otobüs Kiralama, Gezi ve Tur Organizasyonlarında minibüs kiralama, İzmir Gezilerinde Minibüs kiralama hizmetlerinizde çözüm ortağınız.

İzmir Minibüs Kiralama hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile Menlik Turizm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Kemalpaşa merkezli firmamızla iletişime geçebilir, Turizm Otobüs Kiralama, İzmir bölgesinde Otobüs Kiralama, Gezi ve Tur Organizasyonlarında minibüs kiralama, İzmir Gezilerinde Minibüs kiralama hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Manisa Minibüs Kiralama hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile Menlik Turizm ihtiyaçlarınızı çözüm sunmaktadır. Kemalpaşa Merkez ve Turgutlu şubelerimizle Manisa ve İzmir bölgesinde otobüs kiralama, Minibüs kiralama, midibüs kiralama konularında istenilen kişi ve sayıda uygun araçlar eğitimli şoförlerimiz ile birlikte kiralanabilir. Manisa'da otobüs kiralama konusunda hiç kuşkusuz hizmetlerimizle farkımızı hissedeceksiniz.

Firmamızın minibüs kiralama hizmetlerinde kullandığı tüm araçları; siz konuklarımızın rahatı için konforlu olup, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Otobüs Kiralama Hizmetimiz hakkında online bilgi almak için whattsapp hattımızı +90 507 524 6179 kullanabilir veya sayfanın sol alt köşesinde bulunan online destek bölümümüzden firma yetkilileri ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

Çeşme - Efes - Selçuk Gezi Otobüsü - Çeşme Tur Otobüsü

İzmir Otobüs Kiralama hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile Menlik Turizm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Kemalpaşa merkezli firmamızla iletişime geçebilir, Turizm Otobüs Kiralama, İzmir bölgesinde Otobüs Kiralama, Gezi ve Tur Organizasyonlarında otobüs kiralama, İzmir Gezilerinde otobüs kiralama, selçuk günü birlik gezi otobüsü kiralama, efes günü birlik gezi otobüsü kiralama ve çeşme günü birlik gezi otobüsü kiralama hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Firmamızın otobüs kiralama hizmetlerinde kullandığı tüm araçları; siz konuklarımızın rahatı için konforlu olup, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Otobüs Kiralama Hizmetimiz hakkında online bilgi almak için whattsapp hattımızı +90 507 524 6179 kullanabilir veya sayfanın sol alt köşesinde bulunan online destek bölümümüzden firma yetkilileri ile direkt iletişime geçebilirsiniz.