Türkiye'nin tarihi ve turistik yerlerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa ve uzun süreli tüm turlarınıza istenilen her koltuk sayısın da Otobüs, Midibüs, Minibüs ve Vip araçlar verilir. Turgutlu Otobüs kiralama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Turgutlu Otobüs Kiralama hizmetinde Menlik Turizm'in son model araçları, profesyonel ve eğitimli şoförleri ile gezileriniz güven huzur ve rahatlık içerisinde geçsin.


Turgutlu - Salihli - Kırkağaç - Manisa - Sipil Gezi Otobüsü - Tur Otobüsü

Turgutlu Otobüs Kiralama hizmetlerinde profesyonel kadrosu ile Menlik Turizm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. Turizm Otobüs Kiralama, Manisa bölgesinde Otobüs Kiralama, Gezi ve Tur Organizasyonlarınıza otobüs temin etme, Turgutlu ve çevresinde yapacağınız Gezilerde otobüs kiralama, sipil dağı günü birlik gezi otobüsü kiralama, hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için iletişime geçin.

Firmamızın otobüs kiralama hizmetlerinde kullandığı tüm araçları; siz konuklarımızın rahatı için konforlu olup, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Otobüs Kiralama Hizmetimiz hakkında online bilgi almak için whattsapp hattımızı +90 507 524 6179 kullanabilir veya sayfanın sol alt köşesinde bulunan online destek bölümümüzden firma yetkilileri ile direkt iletişime geçebilirsiniz.