Hizmetler

www.menlikturizm.com

 Turgutlu Personel servis taşımacılık

Manisa Turgutlu Organiza Sanayi, Kemalpaşa Organize Sanayi, Bağyurdu Organizas Sanayi ve Manisa Organize Sanayi bölgelerine yeni araçlarla, tecrübeli ekibimizle personel ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Havaalanı Transfer

Turgutlu Havaalanı Transfer Turgutlu'nun tüm bölgelerinden isteğe göre kişiye özel Vip, Ekonomik, Lüks araçlarla İzmir Adnan Menderes Havalimanı ulaşımının sağlanması hizmetidir.
Turgutlu Öğrenci Servisi

Menlik Turizm geleceğimiz teminatı olan yavrularımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için Turgutlu ve Kemalpaşa'da öncü firmalardandır.

Şehirlerarası Ulaşım

Şehirlerarası küçük ya da büyük çaplı yolculuklarınızı daha özel ve konforlu hale getirmek istediğinizde İzmir merkezli tüm Türkiye’de sorunsuz bir seyahat edebilmenizi sağlayan MENLİK TURİZM araçlarını tercih edebilirsiniz.

Turizm Taşımacılık

A grubu seyahat acentesi Gediz Travel TURSAB-12793 ile; Gezi ve Tur Organizasyonlarında hizmet vermektedir. Turizm taşımacılığında kullandığı tüm araçları; siz değerli yolcularımızın her türlü yol izin

Turgutlu Gezi Tur Taşımacılık

Özel günleriniz ve davetlerinizde, şehir içi ve şehir dışına düzenlenen, toplantı, konferans, kongre, seminer, spor, tanıtım ve özel organizasyonlarda

Telefon
WhatsApp