Adnan Mederes Havalimanı İzmir - Manisa Turgutlu Salihli transferi için firmamız sizleri istediğiniz noktadan alır ve havalimanına tam vaktinde tam zamanında ulaştırır. Shuttle hizmeti olarak da adlandırılan havaalanı transfer hizmetimiz Menlik Turizm Seyahat Acentası bünyesinde geniş araç filosu ve deneyimli sürücüleriyle gerçekleştirilir.

Manisa Havaalanı Transfer Manisa'nın tüm bölgelerinden isteğe göre kişiye özel Vip, Ekonomik, Lüks araçlarla ulaşımının sağlanması hizmetidir.

Kemalpaşa Havaalanı Transfer Kemalpaşa'nın tüm bölgelerinden isteğe göre kişiye özel Vip, Ekonomik, Lüks araçlarla ulaşımının sağlanması hizmetidir.

Turgutlu Havaalanı Transfer Turgutlu'nun tüm bölgelerinden isteğe göre kişiye özel Vip, Ekonomik, Lüks araçlarla ulaşımının sağlanması hizmetidir.

İzmir Havaalanı Transfer İzmir'nın tüm bölgelerinden isteğe göre kişiye özel Vip, Ekonomik, Lüks araçlarla ulaşımının sağlanması hizmetidir.

Kendinizi özel hissedeceğiniz size özel tahsis edilmiş şoför ve aracınız ile şehir içi ulaşımınızı güven ve konfor içinde yapabileceksiniz.Ayrıca grup olarak gerçekleştirdiğiniz seyahatleriniz içinde kişi sayısına göre seçebileceğiniz özel araçlarımız ile hizmet alabilirsiniz.

2006 yılından bu yana faaliyette olan Acentemiz nihayetinde siz Turguluları'mızın hizmetinde ihtiyaç duymanız halinde,

  • Wolksvagen Caravelle 8+1
  • Mercedes Vito 8+1
  • Mercedes Sprinter 16+1
  • Mercedes Sprinter 19+1
  • Mercedes Travego 46+1

İş yada tatil seyahatleriniz için geleceğiniz İzmir’de shuttle Hizmetimizden yararlanmak için web sayfamızdan yada 0 532 432 73 99 nolu telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.