Manisa Turgutlu Organiza Sanayi, Kemalpaşa Organize Sanayi, Bağyurdu Organizas Sanayi ve Manisa Organize Sanayi bölgelerine yeni araçlarla, tecrübeli ekibimizle personel ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Menlik Turizm Firması olarak Personel Ulaşım Hizmetlerini konforlu ve lüks araçlarımızla veriyoruz.

Personel Servis Hizmetlerinde temel ilkemiz personeli tam zamanında işe yetiştirmek, iş çıkışı ise evlerine zamanında güvenli bir şekilde ulaştırmaktır.

Personel Ulaşım Hizmetlerinde kalitemizin yanında uygun fiyatlarımızla da sektörde farklılık oluşturuyor ve rekabette her zaman bir adım öne çıkıyoruz.

Personel Servisi

Günümüzde İŞ YERLERİNİN en büyük sorunları arasında zaman kavramı vardır. Zira zamanında üretim yapmak, zamanında ürünü teslim etmek, zamanında iş yerinde olmak, zamanında görüşmeye yetişmek gibi konular uzatılabilir. Kalabalıklaşan nüfus ve araç sayısı ile birlikte; ağır trafik koşullarında iş yerine ve evlerine zamanında ulaşma gayreti içerisinde olan insanların büyük bölümünde motivasyon eksikliği olduğu bunun ise iş gücü kaybı olarak işverene ve ülke ekonomimize zarar verdiği kaçınılmaz bir gerçektir.

Bu bilinçle hareket eden Turgutlu Menlik Turizm; başta Turgutlu personel taşımacılık - Kemalpaşa personel taşımacılık olmak üzere Manisa ve İzmir bölgesinde personel servisi hizmertlerinde öncü firmalarından birisi olarak bu konuda üzerine düşen görevin bilinciyle uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

İş veren tarafından Personel servis taşımacılığını tercih etmenin en avantajlı tarafı da, çalışan ve işveren açısından işe geç gelme durumlarının önüne geçmesidir. Sabah mesainin başladığı saatte çalışanları tam vaktinde nakledecek bir servis, iş verimi ve zaman prensipleri açısından günümüzde şart bir duruma gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hizmet verdiğimiz Manisa ve İzmir bölgemizde en güvenilir olmayı ilke edinen firmamız yaptığı hizmeti düzenli, disiplinli dakik ve servis araçları hizmet yönetmeliğine uygun araçlarla yaparak personel taşımacılığı sektöründe aranılan bir marka olmayı birinci hedef seçmiştir.

Firmamızın personel taşımacılığında kullandığı tüm servis araçları; yolcularımızın rahatı için konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Fabrikalar, şantiye, şirket, hotel gibi kurum ve kuruluşların personelinin düzenli olarak taşınmasında hizmet vermekteyiz. Unutmayın ki Menlik Turizm sizlere en iyi koşullarda en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışma anlayışı ve profesyonel ekibiyle, teknolojinin son imkanlarını kullanarak çalışmaktadır.

Sürücü kadromuz mesleki eğitimlerden geçmiş, gerekli ehliyet ve sertifikalara sahip, deneyimli ve tecrübeli sürücülerden oluşmaktadır.

Personel Taşımacılık Hizmetinden yararlanmak için İletişim Formumuz ile bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaranızı iletmeniz yeterli Firmamız size dönüş yapacaktır.

Taşımacılık Sektöründe Kalite, Müşteri memnuniyeti ilkelerine dayanarak 15 yıldır sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten onur duyarız. Ayrıtılı bilgi için bizlere ulaşınız.