Menlik Turizm geleceğimiz teminatı olan yavrularımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için Turgutlu ve Kemalpaşa'da öncü firmalardandır.

Öğrencilerimiz için gün, servis aracıyla ve servis şoförü ile başlıyor. Öğrencilerimiz Sıcacık yatağından uyanıp Menlik Turizm'in sıcacık arabasına biniyor. Öğrencilerimiz en az annesi babası kadar ilgili, güler yüzlü bir servis şoförü ile karşılanıyor.

Turgutlu Menlik Turizm bir öğrencinin, okulu ve evi arasındaki ulaşımının rahat ve güvenli olması eğitim sürecinde veriminin artacağı anlamına geldiği misyonuyla hareket etmektedir.

Kemalpaşa Öğrenci taşımacılık ve Turgutlu Öğrenci Taşımacılıkta Anaokulu, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine uygun fiyatlarla taşıma hizmetini vermekteyiz.

Öğrenci taşımak dikkat ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Özellikle öğrenci servis araçlarının bakımı ve temizliği işimizin en önemli bölümüdür. periyodik bakımları ise kesinlikle aksatılmamaktadır. Ayrıca servis araç şoförlerimizin, firmamız bünyesinde hizmet verebilmesi için gerekli birinci şartımız deneyimli olmalarıdır.

Firmamızın öğrenci taşımacılığında kullandığı tüm servis araçları; öğrencilerimizin rahatı için konforlu olup, araçlarımız düzenli olarak dezenfekte ettirilmekte, her türlü yol, izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.

Sürücü kadromuz mesleki eğitimlerden geçmiş, gerekli ehliyet ve sertifikalara sahip, deneyimli ve tecrübeli sürücülerden oluşmaktadır. Ayrıca Öğrenci Servis şoförlerimizde;

  • En az 5 yıllık ehliyet sahibi olma şartı,
  • 5 yıl süresince düzenli olarak araç kullanmış olmaları,
  • Adli sicil kaydının öğrenci taşımacılığı yapmasına engel olmaması,
  • Herhangi bir sağlık sorununun olmaması dikkat ettiğimiz hususlardan birkaçıdır.

Turgutlu Öğrenci Taşımacılık Hizmetinden yararlanmak için İletişim Formumuz ile bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaranızı iletmeniz yeterli Firmamız size dönüş yapacaktır.

Turgutlu Öğrenci Servisi

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenli bir yolculuk sunmaktayız.

Öğrencilerimiz için gün, servis aracıyla ve servis şoförü ile başlıyor.

Öğrencilerimiz Sıcacık yatağından uyanıp Menlik Turizm Taşımacılı'ğın sıcacık arabasına biniyor.

Menlik Turizm Taşımacılık'ta öğrencilerimiz en az annesi babası kadar ilgili, güler yüzlü bir servis şoförü ile karşılaşıyor.

Bir öğrencinin, okulu ve evi arasındaki ulaşımının rahat ve güvenli olması eğitim sürecinde veriminin artacağı anlamına gelmektedir.

Bu vesile ile firmamız, öğrenci taşımacılığında gerekli olan bütün güvenlik ve kalite standartlarını uygulamaktadır.

Tüm Okul Servis araçlarımız J Plaka'ya sahiptir.

Sürücü kadromuz mesleki eğitimlerden geçmiş, gerekli ehliyet ve sertifikalara sahip, deneyimli ve tecrübeli sürücülerden oluşmaktadır.